Exoristoi_Fighters
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Exoristoi_Fighters

[A_E]
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HLIASR




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 44
Registration date : 28/07/2007

ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 11 2007, 10:07

μια βοηθεια για οταν πατε λβλ 41

οι ιδιοι με πριν ειναι:

άρπυια----------------> σκοτεινά δάση / ομιχλώδη βουνά
λύκος-----------------> λυκοφωλιά
μέδουσα--------------> ομιχλώδη βουνά

και επισης:

επαναστάτης----------->κρυψώνα ληστων-βαρβαρικό χωριο
κλέφτης--------------->κρυψώνα ληστων
μισθοφόρος------------>αρχαίος ναός
τρελός---------------->βαρβαρικο χωριό
κέρβερος-------------->ομιχλώδη βουνά-λυκοφωλιά
λαθρέμπορος----------->πειρατικό λιμάνι
λεοπάρδαλη------------>σκοτεινά δάση

ο επαναστατης εχει παρει τη θεση του προδοτη κατα καποιο τροπο.τα μερη που εμφανιζονται ειναι τα ποιο συχνα.παρολ'αυτα οποτε μου ζηταγε απ'την ταβερνα να σκοτωσω π.χ. 2 χ τρελος,εκανα 4-5 αποστολες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΤετ Οκτ 24 2007, 18:12

Η άρπυια παίζει; Μου τη ζήτησε σε αποστολή να σκοτώσω μόλις 2 αλλά μετά από 5 προσπάθειες στα ομιχλώδη βουνα μου τις έβγαλε όλες μέδουσα και μία κέρβερο. Βαρέθηκα και ακύρωσα την αποστολή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin

Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 42
Location : Piraeus
Registration date : 26/07/2007

ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2007, 11:50

llock έγραψε:
Η άρπυια παίζει; Μου τη ζήτησε σε αποστολή να σκοτώσω μόλις 2 αλλά μετά από 5 προσπάθειες στα ομιχλώδη βουνα μου τις έβγαλε όλες μέδουσα και μία κέρβερο. Βαρέθηκα και ακύρωσα την αποστολή

Στα ομιχλώδη βουνά βρίσκονται τα άρπυια... όμως αν πηγαίνεις συνεχόμενα στα ομιχλώδη βουνά σου βγάζει άσχετα... πρέπει να κάνεις μια αποστολή κάπου αλλού και μετά να επιστρέψεις στα ομιχλώδη βουνά και θα βρεις τα άρπυια που ψάχνεις.. Αυτό γίνεται σε όλες τις αποστολές...!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Πεμ Νοε 01 2007, 12:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ExoristoiFighters.forumotion.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2007, 15:03

Για να κάνω την εναλλαγή που γράφεις, δεν θα πρέπει πρώτα να βρω την πρώτη άρπυια; Και την ερώτηση την έκανα για το αν υπάρχουν οι άρπυιες μετά το επίπεδο 40, επειδή ανέφερες μόνο το λύκο και τη μέδουσα.

Επίσης έχω και μία άλλη απορία. Κατά καιρούς μου ζητάει διάφορα αντικείμενα από τις αποστολές, όπως μεγάλο τσεκούρι, διπλή δερμάτινη πανοπλία, κάποιο δαχτυλίδι κλπ. Μέρχρι τώρα η πιο πετυχημένη ας πούμε συνταγή ήταν ο αρχαίος ναός για τα περισσότερα από αυτά. Αλλά τελευταία κάνω 10 αποστολές να βρω ένα αντικείμενο. Θέλει λέει μεγάλο τσεκούρι. Οκ, ξεκινάω από ναό, τίποτα. Ξανά ναό τίποτα, Πάω σε βαρβαρικό χωριό, τίποτα. Ξανά ναό, πάλι τίποτα. Κρυψώνα ληστών, τίποτα. Ξανά κρυψώνα, επιτέλους μου το έβγαλε. Τι πρέπει να κάνω για να μου βγάζει γρηγορότερα το αντικείμενο; Κι επίσης αυτό που λες για την εναλλαγή των αποστολών προκειμένου να μου βγάλει την άρπυια όντως ισχύει; Κι αν ισχύει, ισχύει μόνο γι'΄αυτήν ή και για άλλα πλάσματα κι αν ναι, για ποια;

Sorry για το πρήξιμο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Παρ Οκτ 26 2007, 18:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin

Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 42
Location : Piraeus
Registration date : 26/07/2007

ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 26 2007, 12:13

Για την εναλλαγή που σου ανέφερα ισχύει και ισχύει για όλα τα πλάσματα. Για να βρεις ένα αντικείμενο πιο γρήγορα δεν υπάρχει τρόπος... απλά εμένα τις περισσότερες φορές μου τα δίνει κάνοντας αποστολές των 15/30 λεπτών. Υπάρχει περίπτωση να σου ζητάει όμως και λύκο και αντί να τον βρεις στην λυκοφωλιά, μπορεί να στο δίνει στα ομιχλώδη βουνά.. Κάνε αυτοσχεδιασμούς και θα τα καταφέρεις.
Οτιδήποτε θέλεις να ρωτήσεις , πόσταρε ξανά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ExoristoiFighters.forumotion.com
Deathstalker




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 37
Location : Xanthi
Registration date : 29/07/2007

ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΤρι Οκτ 30 2007, 11:10

Και γτ δεν τα αγοραζεις απο την αγορα?
8/10 υπαρχουν εκει σε χαμηλοτερη τιμη απο το ποσο που δινει ο ταβερνιαρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin

Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 42
Location : Piraeus
Registration date : 26/07/2007

ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ   ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ Icon_minitimeΤρι Οκτ 30 2007, 15:03

Deathstalker έγραψε:
Και γτ δεν τα αγοραζεις απο την αγορα?
8/10 υπαρχουν εκει σε χαμηλοτερη τιμη απο το ποσο που δινει ο ταβερνιαρης

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ DEATHSTALKER... ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ... ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ExoristoiFighters.forumotion.com
 
ΕΧΘΡΟΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 40 ΕΠΙΠΕΔΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Exoristoi_Fighters :: Your first category :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ-
Μετάβαση σε: